Vratio se Manda: Sjajna vest stigla iz Budimipešte

Ferencvaroš je njegov povratak ozvaničio snimkom na društvenim mrežama

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/YouTube@Water Polo Players

Srpski as Dušan Mandić ponovo je u pogonu!

Posle pauze od 49 dana zbog rupture mišića, sjajni vaterpolista se oporavio i vratio treninzima Ferencvaroša.

Zbog ove povrede, Mandić nije mogao da pomogne ni reprezentaciji Srbije na nedavnom kvalifikacionom turniru Svetskog kupa.

Klub je njegov povratak ozvaničio snimkom na društvenim mrežama, baš pred duel protiv OSC-a, koji za Ferencvaroš nema rezultatski značaj jer su već osigurali lidersku poziciju.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar