Tragična saobraćajna nesreća između Idvora i Kovačice: Vozač ušao u kontra smer, sleteo s puta i poginuo

Do nesreće je došlo kada je automobil prešao u traku namenjenu za suprotan smer nakon čega je, usled neprilagođene brzine sleteo sa puta

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: MUP

Na putu između Idvora i Kovačice, juče oko 16.30 časova došlo je do stravične saobraćajne nesreće u kojoj je vozilo sletelo sa kolovoza, a jedna osoba preminula.

Kako Telegraf saznaje, do nesreće je došlo kada je automobil prešao u traku namenjenu za suprotan smer nakon čega je, usled neprilagođene brzine sleteo sa puta.

Tom prilikom došlo je do prevrtanja vozila i vozač je ispao iz automobila, zadobivši smrtne povrede.

Hitna pomoć i policija odmah su izašli na lice mesta, međutim lekari su mogli samo da konstatuju smrt.

Izvor: Telegraf

Komentari (1)

Ostavite komentar

Izdvojeno za vas