Kampacovo odsustvo ne menja ništa! Obradović oprezan pred meč sa Real Madridom

Crno-beli su u prvom kolu poraženi u Vitoriji od Baskonije

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: printscreen/YouTube/Euroleague

Trener Partizana Željko Obradović najavio je novo gostovanje u Evroligi i okršaj sa Real Madridom.

Crno-beli u četvrtak od 20.45 igraju protiv kraljevskog kluba, a najtrofejniji trener Evrope svestan je da njegovu ekipu čeka težak posao u Madridu.

“Koliko je to dobar tim, spremali smo se da odigramo najbolju moguću utakmicu, svesni smo njihovih kvaliteta, ali i naših, odradili smo tri dobra treninga kao pripremu za tu utakmicu i da probamo da igramo kao poslednju utakmicu, čak i ovu u Vitoriji, tamo nam je falilo koncentracije do kraja.”

Komentarisao je i suspenziju Kampaca, ali i povratak Hezonje u redove.

“Kampaco je igrač koji izuzetno utiče na igru Reala, ali oni imaju mnogo kvalitetnih igrača i svi igrači su sposobni da preuzmu njehovu ulogu. Real Madrid nema drugu ambiciju osim da bude prvak Evrope. Igrao on ili ne, nije velika razlika. Što se tiče Marija Hezonje, svi znamo kvalitete, jedan od najboljih šutera Evrope” – rekao je Obradović.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar