“Nije dostojan novca koji je klub platio za njegovo obeštećenje”: Vlahović na meti kritičara!

Srpski fudaler će već 19. avgusta na meču protiv Koma imati šansu da demantuje sve one koji sumnjaju u njegove kvalitete

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/youtube/ Arena Sport TV

Igrač Juventusa, Dušan Vlahović, našao se na meti kritičara pred početak nove sezone.

Portal “Tutosport” kontaktirao je analitičara Frančeška Opinija koji je dao svoje mišljenje o srpskom fudbaleru.

“Juventus je bez napadača velikog kalibra još otkako je Kristijnao Ronaldo napustio tim. Ostatak priče odnese vetar zajedno sa nedavnim slavnim sećanjima na besmrtne igrače kao što su Tevez ili Iguain. Vlahović nije dostojan novca koji je klub platio za njegovo obeštećenje, niti godišnje plate od 12 miliona evra koliko je nedavno dobio” – rekao je Opini.

Vlahović će imati priliku da već 19. avgusta na meču protiv Koma, demantuje Opinija i sve one koji sumnjaju u njegove kvalitete.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar