U Crvenu zvezdu je slobodno se može reći ušao na mala vrata, ali je brzo ušao u srca Delija.
Šef stručnog štaba crveno-belih “Dejo” je postao 2013. godine i tu je ostao do 2017. godine.
Njegova era je poznata po tome što je prekinuo decenijsku dominaciju Partizana, osvojio je po tri trofeja prvaka Srbije, ABA lige i Kupa Radivoja Koraća, a pamtiće se i rezultati koje je sa Crvenom zvezdom pravio na međunarodnoj sceni.
Najnovije sportske vesti čitajte i na našoj iOS i android aplikaciji – Objektiv.rs
Poznato je da je brzo postao ljubimac Delija, a intrevjuu za “Sportklub” je dao odgovor na pitanje o potencijalnom povratku.
“U ovom trenutku kada je sezona prekinuta i kada imamo zdravstveni momenat koji je najbitniji, mislim da nije adekvatno pričati o tome. I ranije sam govorio o tome da su moja osećanja prema Crvenoj zvezdi poznata i jasna. Znam stav navijača. Moj stav prema njima takođe je sasvim jasan i tu nema ničeg nepoznatog”, izjavio je Dejan Radonjić.
Provuklo se i pitanje o tome šta je potrebno klubovima iz Jadranske lige za uspehe u Evroligi.
“Smatram da je jako važno da domaći igrači budu osnova tima i da budu protagonisti, koji će dati kvalitet, a da se u odnosu na to što se ima planira dolazak stranaca. Naravno da to nije baš tako jednostavno, ali selektovanjem i podizanjem lestvice može da se, siguran sam, pravi dobra baza domaćih igrača, koji treba da budu nosioci rezultata”, zaključio je Radonjić.
Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Instagram – Objektiv.rs
Komentari (0)