Šok u nadoknadi i možda konačni udarac za Dejana Stankovića: Sampdorija izgubila od fenjeraša (VIDEO)

Dva puta je tim iz Đenove ispuštao prednost, a na kraju je u nadoknadi vremena izgubio

Fudbaleri Kremonezea pobedili su Sampdoriju rezultatom 3:2, u meču 29. kola italijanske Serije A.

Tim Dejana Stankovića doživeo je težak udarac, dva puta je ispuštao prednost, a na kraju je u nadoknadi vremena izgubio – od fenjeraša.

Đenovljani su sada opet na dnu tabele sa 15 bodova, imaju jedan manje od Kremonezea, a čak 11 od Specije, koja je prva iznad crte.

Za Sampdoriju bi i bod na ovom meču bio neuspeh, a poraz u petom minutu svakako je šok posebne prirode.

Domaći su vodili od 15. minuta preko Lerisa, da bi Giljone u 35. vratio rezultata na početak.

Sampdorija je u 66. preko Lamersa ponovo povela, asistent je i ovoga puta bio Augelo, ali je Lokošvili u 85. obradovao goste.

I kada je delovalo da će timovi podeliti bodove, Sernikola je u petom minutu nadoknade savladao Ravalju i doneo tri boda Kremonezeu.

U istom terminu, Bolonja je kao gost pobedila Atalantu u Bergamu rezultatom 2:0.

Golove vredne tri boda za Bolonju postigli su Sansone u 49, odnosno Orsolini u 86. minutu.