Pukla ljubav: Fiorentina rešila da proda Jovića!

- Trener Fiorentine je umoran od skupocenog srpskog napadača - navodi "Marka"

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen

Prema pisanjima “Gazete delo Sport”, trener Viole Vinčenco Italijano zatražio je od uprave kluba da prodaju srpskog fudbalskog reprezentativca Luku Jovića.

Nakon nekoliko neuspešnih epizoda u pojedinim evropskim klubovima, Luka je prešao u Fiorentinu kako bi se vratio na mapu elitnih golgetera, ali to mu nije pošlo za nogom.

– Trener Fiorentine je umoran od skupocenog srpskog napadača. On je svoje mišljenje o Joviću preneo čelnicima kluba. To znači da će Fiorentina uskoro pronaći rešenje za Jovića. To u ovom trenutku ne deluje kao laka misija, jer Luka ima veliku platu u Fiorentini navela je španska “Marka”.

Podsetimo, Luka je iz Real Madrida prešao u Fiorentinu kao sloboda igrač na leto 2022. godine, on je ove sezone odigrao 25 mečeva i postigao je sedam golova.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar