Kejn ispisao istoriju u Notingemu: Totenhem slavio na krilima žive legende engleskog fudbala! (VIDEO)

Odlična utakmica londonskog tima

Fudbaleri Totenhema došli su do pobede nad ekipom Notingem Foresa rezultatom 2:0 u okviru 4. kola Premijer lige.

Junak dana bio je Hari Kejn koji je sa dva gola stigao do treće pozije najboljih strelaca u istoriji prvenstva Engleske.

Sjajni napadač je prvi gol postigao u 5. minutu kada ga je asistencijom počastio Dejan Kuluševski. Tim se rezultatom i otišlo na odmor.

Kejn je startu drugog dela promašio penal. Tačnije Din Henderson je odlično odbranio njegov udarac. Mladom golmanu je to bio drugi odbranjeni penal ove sezone.

Ipak, to nije pokrenulo “šumare” jer su “petlovi” nastavili sa boljom igrom, a pitanje pobednika su rešili u 81. minutu.

Na prelepu asistenciju Ričarlisona spoljnim delom stopala loptu je udarcem glavom u mrežu sproveo Kejn.

Što se tiče dva prethodno odigrana meča Aston Vila je na svom stadionu poražena od Vest Hema sa 0:1, dok su Njukasl i Vulvsi remizirali 1:1.