Hit snimak: Dejan obrtao JAGNJE u avliji, a Švajcarac ga napao PIJUKOM i protivpožarnim aparatom (VIDEO)

Sukob Balkanca i sa komšijom u Švajcarskoj zapalio je društvene mreže

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: printscreen Facebook

Snimak Balkanca koji obrće jagnje i besnog komšije, koji je navodno nastao u Švajcarskoj, postao je hit na društvenim mrežama.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Na njemu je prikazan sukob starijeg čoveka za kojeg se sigurno zna da se zove Dejan, a koji je navodno poreklom sa Balkana, sa mlađim muškarcem. Kako piše u komentarima na video, muškarac sa jagnjetom je sa područja Bosne i Hercegovine.

On je u dvorištu ispred kuće odlučio da okrene ražanj, ali je to zasmetalo mlađem muškarcu koji ga je napao pijukom i aparatom za gašenje požara. On se tom prilikom drao “Jugosloven”.

Dejan, koji je grubo prekinut usred obrtanja jagnjeta, zatim zove policiju i upućuje ih da dođu u Banhof Štrase, dok ga nepoznata žena snima sa balkona.

Mlađi muškarac potom prska jagnje aparatom za gašenje požara, dok gospođa sa balkona zaključuje: “Kein Problem.”

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar