“Svinjac” na Studentskom trgu: Velika sramota navijača Rendžersa, smeće pobacali na sve strane (VIDEO)

Nisu svi Škoti primitivci, ali ovi jesu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Twitter

Navijači Glazgov Rendžersa su se razmileli po Beogradu na dan utakmice sa Zvezdom. Više stotina njih je stiglo sa Ostrva, neki su imali silne poteškoće u putu do srpske prestonice, pa su i zalutali, oni najratoborniji su se u sredu uveče hrabrili tokom “pesničkog duela” sa Delijama, a svi oni zajedno su nekoliko sati pre utkmice, na jednom mestu, pravili štimung pre polaska na Marakanu.

Mesto skupa bio je Studentski trg.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Tamo su gosti iz Škotske pili, pevali, veselili se, a kad je došlo vreme da se krene, iza sebe su ostavili sliku koja im ne može služiti na čast – gomilu đubreta, kesa, limenki od piva, flaše, i ko zna čega još.

Slučajni prolaznici su snimili trenutak polaska Škota i haosa koji su ostavili za sobom, pa sada, sve i da hoće, ne mogu pričati o svom kulturnom ponašanju u Beogradu. Znamo svi da Škoti nisu na zlom glasu kada je nekultura u pitanju, ali ovi fanovi Rendžersa ne spadaju u tu grupu.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar