Kakve vesti nakon poraza!
Najbolji teniser sveta Novak Đoković otkrio je nakon poraza u među za bronzu u Tokiju da će nastupiti i 2024. godine na Olimpijskim igrama u Parizu.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
– Morao sam da se povučem zbog više povreda. Izvinjavam se navijačima, želeo sam medalje isto koliko i oni. Dao sam sve od sebe. Čast mi je da igram za Srbiju i želim da igram u Parizu 2024. godina – rekao je Đoković.
Očigledno je Novakova želja da osvoji zlatnu medalju jača od svega.
BONUS VIDEO:







Za prave i iskrene ljude,ti si naš ponos .Sve najbolje ,doktore
Datum sze nešto zbrkejisali...
Tako je Novace... Najjaci si.Ti,nikada neces pasti,iako bi mnogi to voleli.Veci si,od najvecih,jer si najhrabriji,najizdrzljiviji sportista,koji je ikada krocio na ovu zemlju planetu. Glavu gore,Srbija i tvoj narod su uz tebe...Idemooooo...