Komentari na vest "Oglasio se: Novak otkrio ono što zanima celu Srbiju!" (5)

Ostavite komentar

  1. Tako je Novace... Najjaci si.Ti,nikada neces pasti,iako bi mnogi to voleli.Veci si,od najvecih,jer si najhrabriji,najizdrzljiviji sportista,koji je ikada krocio na ovu zemlju planetu. Glavu gore,Srbija i tvoj narod su uz tebe...Idemooooo...

    Odgovori
  2. Ti si najbolji , mislio sam da neceš na olipijadu ali to si otišao , potpuno neoporavljen u potpuno nenormalne uslove , nadam se da će u Americi biti bolje , nema baš vremena za potpun oporavak .

    Odgovori