Mlada američka pevačica Tejlor Svift je danas objavila spot za pesmu “The Man”, u kojoj se prerušila u muškarca.
Pevačica je na društvenim mrežama prethodnih dana najavljivala ovaj muzički hit, koji je sama i režirala. U snimku je pevačica uz pomoć odlične šminke postala smeđi muškarac sa bradom, koji ne poštuje nikoga u svom okruženju. svift igra glavnu ulogu, ali glas liku daje Dvejn “The Rock” Džonson.
Pesma je feministička himna, u kojoj ona kritikuje odnos medija prema ženama, ali i razne prednosti u životu koje muškarci imaju, a koje često ne primečujemo. Takođe je odbrusila američkim medijima kako nju prozivaju da stalno menja momke, dok isto nije slučakj sa muškim kolegama.
Pratite nas i putem iOS i android aplikacije – Objektiv.rs







Komentari (0)