UŽAS

Goci Božinovskoj su UBILI dečka pred njenim očima: Pre nego što je pao, uspeo je da me ODGURNE

Posle toga ubijen joj je i suprug Zoran Šijan

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen Youtube

Svima je dobro poznato da je muž Goce Božinovske, Zoran Šijan, ubijen. Ipak, ono što mnogi ne znaju jeste da se i njena ljubav pre Zorana završila tragično.

Goca Božinovska šokirala priznanjem: UDVARAO joj se osumnjičeni za Šijanovo UBISTVO!

“Pre Šijana imala sam momka koji je ubijen, Mita se zvao. Držao je kazina po Nemačkoj, baš je bio bogat i moćan. Ali ja nisam znala i tu drugu stranu, da se bavio drugim poslovima”, rekla je ona u emisiji Glamur – specijal.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

“Nikako mi se nije dalo u životu da budem ispunjena i da to traje. Upoznala sam ga na moru u Igalu, na plaži, i bila sam mnogo zaljubljena u njega. Bili smo godinu dana zajedno, ali tužna je to priča, ne volim toga ni da se sećam”, ispričala je ona dalje.

Goca Božinovska kao dete MOLILA Lepu Lukić da je USVOJI: Kuvala bih i spremala jer nemam sve šta želim!

Pevačica je otkrila i kako je taj trenutak izgledao.

“Došli smo za Novu godinu iz Nemačke, jer je on tamo držao kazina, pa sam htela da ga upoznam s roditeljima i sa ćerkom Jelenom. Posle toga smo otišli u Beograd, u jedan hotel, gde je bilo dosta naših prijatelja, i tu smo slavili Novu godinu”, ispričala je Božinovska u pomenutoj emisiji.

Goca Božinovska o UBISTVU Šijana i još jedne velike LJUBAVI: Stigao je samo da mi kaže “beži”

“Kad smo izlazili, držali smo se za ruke i jedan čovek je direktno, sa pet metara razdaljine, pucao u njega. Ubili su ga pored mene. Pre nego što je pao, uspeo je mene da odgurne, da ne nastradam. Teško sam to preživela. Ja sam svaki dan plakala, toliko sam bila potonula. Da nije bilo moje Zlate (Petrović), koja je uvek bila tu za mene, ne znam šta bi bilo. Ona me tešila”, zaključila je pevačica za Glamur-specijal.

B.K.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar