Glumac Tihomir Arsić umro je u 63. godini posle duge i teške bolesti. Narodno pozorište potvdilo je ovu tužnu vest. Glumac je imao rak pankreasa.
– Bolest je stvar koju treba normalno da tretiramo. Moja porodica me podržava i imam sreću da me leče sjajni lekari. Ne plašim se smrti jer mislim da sam besmrtan, a jedino me brine što možda neću stići nešto da uradim – rekao je nedavno glumac Arsić.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
– Možda neću stići da se izvinim svima prema kojima sam pogrešio i možda neću stići da pomognem svojoj deci. Imam dve odrasle ćerke i dvoje mlađe dece, kao i unuku. Želeo bih samo zbog njih da budem još prisutan. Verujem da ljudi koji boluju od teške bolesti ostatak svog života treba da provedu radosno – rekao je glumac nedavno.







Komentari (0)