HIT

Ona je nova KRALJICA BAKŠIŠA: Srpsku pevačicu kitili evrima i satovima, potpuni haos (VIDEO)

Pevačica dobila bakšiš iz snova

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Saru Reljić kite parama i satovima, Foto: Printscreen/Facebook

Mlada pevačica i bivša zadrugarka Sara Reljić nije od onih estradnjaka koji treba da se žale na finansijsku situaciju tokom pandemije koronavirusa.

Sari dobri ide tokom krize, a o tome svedoči snimak koji je za kratko vreme postao viralan.

Na distanci: EMOTIVNE SCENE Sare Reljić i Filipa Montana u novom spotu! (VIDEO)

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Na pomenutom snimku može se videti kako Sara uveseljava goste na jednom romskom veselju, a velikodušne zvanice je kite čime stignu.

Osim što su je čašćavali novčanicama, lepo pevačici su stavljali i skupocene satove na ruku.

Sara u DRUGOM STANJU?! Oglasila se pa rešila misteriju o svom odnosu sa Kendijem i mogućoj trudnoći

U jednom momentu Sara je pevala sa desetak satova na jednoj ruci, dok je u drugoj držala mikrofon i novčanice, a sve to možete videti u snimku iznad.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (2)

  1. A onda su joj to sve uzeli natrag. Iskreno, mene stid i kad vidim ovo, a pogotovo kad pomislim da se nadjem u istoj situaciji. Lepe moje druge, knjige. Citas knjigu, a uz nju moze i 'leba i masti, caj, kuhani krompir sa sirom, ako imas. Ali prazne glave moraju da menjaju rezervne delove tugo moja.

    Odgovori

Ostavite komentar