Zlatiborska POSETA: Saša Danilović na pripremama košarkašica

Ženska reprezentacija izborila je u februaru plasman na Olimpijske igre u Tokiju, koje će se održati u julu 2021. godine

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/kss.rs

Predsednik Košarkaškog saveza Srbije Predrag Danilović i potpredsednica zadužena za žensku košarku Ana Joković posetili su danas seniorsku žensku reprezentaciju koja se nalazi na pripremama na Zlatiboru.

U dvorani “Vai Tai“ izabranice Marine Maljković rade od ponedeljka u dve grupe.

Iskusnije kroz intenzivne timske treninge rade na uigravanju, dok su one mlađe dobile priliku da uđu u reprezentativni dril i rade na svom napretku.

Ženska reprezentacija izborila je u februaru plasman na Olimpijske igre u Tokiju, koje će se održati u julu 2021. godine.

Do tada ih očekuju dva reprezentativna “prozora” u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo, gde će im u novembru i februaru protivnice biti Turska, Litvanija i Albanija.

TEŽAK udarac za Obradovića: Zvezdin tandem odlazi u Izrael!

Izvor: Objektiv.rs, Tanjug

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar