Marta Kos razgovarala sa Anom Brnabić: “Narodna skupština Srbije napravila je važan korak u dobrom pravcu”

Kako je istakla, to doprinosi obnovi poverenja

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/youtube

Narodna skupština Srbije napravila je važan korak u dobrom pravcu kako bi ispravila pravosudne zakone usvojene u januaru, poručila je putem objave na Iksu evropska komesarka Marta Kos.

Kako je istakla, to doprinosi obnovi poverenja.


“Razgovarala sam sa predsednicom Narodne skupštine Anom Brnabić o narednim koracima koje Srbija treba da preduzme na svom putu ka Evropskoj uniji. To podrazumeva unapređenje izborne reforme u skladu sa preporukama ODIHR-a na transparentan i inkluzivan način, jačanje slobode medija i obezbeđivanje većeg usklađivanja sa spoljnom i bezbednosnom politikom Evropske unije.”, poručila je Marta Kos.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar