Dvojica za sada nepoznatih razbojnika opljačkala su zlataru u tržnom centru „King Cross“ u Zagrebu, a prema navodima svedoka, sve se dogodilo pred samo zatvaranje radnje.
Kako je saopštila policija, razbojništvo se dogodilo u ponedeljak oko 20.50 u Ulici Velimira Škorpika, u naselju Susedgrad. Meta pljačkaša bila je zlatarna u okviru tržnog centra, a tokom napada opljačkana je 59-godišnja zaposlena, piše Jutarnji list.
Za sada nije poznata visina materijalne štete, dok je kriminalistička istraga u toku.
Jedna žena koja je prisustvovala događaju ispričala je za hrvatske medije da su dva maskirana muškarca sa crnim motociklističkim kacigama uletela u zlataru neposredno pre zatvaranja i počela da razbijaju stakla.
„Sve su polomili i u rukama odneli zlato koje su ukrali. Izašli su na izlaz odmah pored zlatare, a usput im je deo nakita ispadao. Kada su izašli iz centra, seli su na motore i pobegli“, rekla je svedokinja.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)