Svet u šoku, najavili derbi, pa sve izbrisali: Đoković igra na turniru za koji se nije ni prijavio!?

Komična situacija na žrebu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Starsport

Jedan od poznati turnira na tlu Evrope se igra u Beču od ponedeljka i trajaće do kraja naredne nedelje.

Ipak, organizatori ovog turnira su skrenuli pažnju na sebe jednom veoma bizarnom greškom u koju je umešan i Novak Đoković.

Osvajač 21 grend slem titule nije prijavljen za nastup na turniru u glavnom gradu Austrije, ali se greškom našao u kosturu.

– Novak Đoković će igrati protiv Stefanosa Cicipasa u prvoj rundi Beča sledeće sedmice – pisalo je u objavi Eurosporta.

Objava je u međuvremenu izbrisana, a do zabune je došlo jer se Cicipas voljom žreba sastaje sa Denisom Novakom, austrijskim teniserom.

BONUS VIDEO:

Novakova organizacija se oglasila povodom velikog skandala: Evo šta kažu na situaciju Simone Halep!

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar