Legendarni hrvatski košarkaš nije oduševljen serijalom “The Last Dance”, koji osvaja svet ovih dana i u kojem Toni igra, preteraćemo ako kažemi i “sporednu ulogu”. ali se nada kako će nastavci koji slede biti malo vedriji.
Jedan od važnijih igrača u šampionskim timovima ekipe iz Ilinoisa se nije našao na fotografiji tima iskorišćenoj za potrebe dokumentarnog filma “Poslednji ples”.
Umesto njega, obradom fotografije “pojavio” se lik aktuelnog trenera Golden Stejta Stiva Kera.
Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Instagram – Objektiv.rs
“I sada me je sramota. Gledam sve to oko filma… Svuda smo Majkl Džordan, Denis Rodman, Skoti Pipen, Fil Džekson i ja. Razumem da sam tu jer sam sada prepoznat kao trener Voriorsa i mnogi će me prepoznati na fotografiji, ali ne mogu ja da budem tu pre Rona Harpera ili Kukoča. Možda mladima oni ništa ne znače jer se sve to dešavalo pre 22 godine, ali Kukoč jednostavno mora da bude tu”, naveo je Ker.
Hrvat je tokom godine doživeo još jednu nepravdu jer je izostavljen sa spiska nominovanih za Kuću slavnih.
“Kukoč je bio odličan igrač, visok, mogao je da uradi sve što je poželeo. Nadimak mu je bio “konobar” jer je delio lopte svuda po terenu. Danas bi bio jedna od većih zvezda”, dodao je Ker.
On je prepričao momenat iz vremena dok je sa Kukočem delio svlačionicu u Čikagu.
“Na jednoj večeri sam održao zdravicu u njegovo ime. Morao je mnogo toga da prođe da bi stigao dokle je stigao. Želim da se zna koliko je značio ekipi”, istakao je Ker.
Najnovije sportske vesti čitajte i na našoj iOS i android aplikaciji – Objektiv.rs







Komentari (0)