Melani Šušnja, bivša devojka Marka Osmakčića, otkrila je detalje veze sa bivšim zadrugarom.
Ona je istakla da je Viktorija Mitrović kriva za sav haos oko njih i da ga je ona napravila psihopatom, a da ako dete bude zadržala neće ostati kod nje.
– Marko i ja smo ovde u Švici skupa. Ja njega ovakvog ne poznajem, ona ga je napravila psihopatom… I normalan bi poludeo… Viktorija, monstrum, kriva je za sve… Ona ga je naterala da pokaže drugo lice… Osmakčići su samo jaki na rečima – kaže Markova bivša.
– On je sve to radio zbog zatvorenog prostora i tog monstruma od žene… Takvo nešto nisam videla u životu… Koliko ju je puta ostavio, al’ se ona vraća, ne da mu mira, prva grebe, čupa. Svako izgubi kontrolu, pa tako je i Marko… – oglasila se Melani i otkrila da je porodica Osmakčić spremna na sve.
– Što se tiče lažne sahrane, porodica Osmakčić je na sve spremna kad vide da sinu nije dobro unutra – kaže ona, pa ističe da nju Marko nikada nije udario.
– Meni Marko nikada ništa nije uradio, mi smo ovde top… Ja njemu verujem, znam i kakav je Franjo, u rečima samo jaki, al’ Viki je najgora žena sto sam videla. Osećam da Viki nije trudna, da se samo igra, a i da jeste, ja sam protiv abortusa, ali da sam muško ni ja sa njom ne bih htela dete – kaže Melani.
– Ako Viki rodi dete ono neće biti kod nje, već kod nekog ko ima dobru budućnost – dodaje Markova bivša devojka.
– Marko i ja smo imali nešto… Trebala sam da uđem u “Zadrugu”, ali kada sam videla kakvi su ljudi tamo predomislila sam se. U kontaktu sam sa Markom, videli smo se i sve je super – zaključila je ona.
BONUS VIDEO:







Marko, učini nešto dobro za sebe. Imao si stravično detinjstvo koje je ostavilo velike traume na tebe. Poradi na sebi.Naime, Javi se neuropsihijatru, mlad si čovek i probaj da izlečiš neke stvari.Strašno je videti takvog mladića koji nije u stanju da konroliše svoj bes, svoje stanje, deluješ kao lice koje ima teže psihičke probleme. Sve se to da sanirati. Što se tiče Viki ona je dobra devojka, to znaš i nije zaslužila se ono što si rekao. To su bolesne stvari.Komšinica iz vašeg sela kod Brčkog gde imate kuću je novinarima rekla da ste vi" familija ludaka", da ti je otac lečen na neuropsihijatrija a da ga je majka svakodnevno vodila .Neke gene si nasledio od njega.Svi smo primetili da imaš neki problem .Na početku tvoje neartikulisano vikanje mlatarenje rukama,nije u redu.Tada sa Viki nisi bio u vezi,To su posledice tvog nesrećnog detinjstva i odrastanja.Viki će biti srećna žena ako ne rodi bebu,jer posleice genetike mogu biti fatalne.Unakaziće svoj život.Ima prelepu devojčicu i sve je to ne treba.Ni ti , a ovo drugo još manje. To što si poturio ovu "devojku" koja izjavjuje da je Viki "monstrum" je talog defivno.Komentarisati nekog koga ne poznaješ je primitivno i prostački.