Stefan Tomović je novi igrač Čukaričkog, saznaje “Objektiv“.
Bivši fudbaler Proletera će uskoro staviti paraf na ugovor sa klubom sa Banovog brda, a trenutno nije poznato na koliko godina će potpisati.
Podsetimo, ovu informaciju ste mogli već da vidite na našem portalu, kao najavu da bi do ovoga moglo da dođe, kada je direktor Matijašević najavio dolazak igrača iz Superlige, a mi smo uspeli da otkrijemo o kome se radi.
Za Tomovića je bio i zainteresovan Partizan, pominjalo se da će otići i u inostranstvo, ali je Čukarički bio najuporniji i uspeo je da obezbedi važan potpis, a sam igrač će doći kao prirodna zamena za Asmira Kajevića.
Mladi fudbaler je prošle sezone postigao osam pogodaka, tako da ukoliko bude nastavio sa dobrim partijama klub sa Banovog brda može očekivati novi unosan transfer, po čemu su postali prepoznatljivi godinama unazad.
On će biti treće pojačanje za Čukarički, pošto su pre njega došli u klub Nikola Vujadinović i Đorđe Ivanović.
Piše: Luka Kalajdžić
Objektiv saznaje: Pričalo se da će u Partizan, ali ipak stiže u Čukarički!
Bonus video:







Komentari (0)