Svedoci smo činjenice da Novak Đoković pati zbog toga što od početka sezone nije mogao da igra na većini turnira koje je planirao.
Zbog toga Srbin trpi odavno oduzimanjem poena i gubljenjem prvog mesta, ali tu je i ozbiljan finansijski udarac.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Naime, Novak je nedavno ostao bez “Pežoa” kao glavnog sponzora, a potom ga je napustio i Marjan Vajda.
Ipak, što se tiče neigranja na Australijan openu, Indijan Velsu i Majamiju, gde bi Đoković slovio za prvog favorita, neka procena je da on time izgubio oko 5.3 miliona evra.
To je suma koja bi mu se slila u džep da je ostvario trijumf na sva tri takmičenja, što je gledajući njegove prethodne sezone bilo sasvim realno.
Interesantno da je Đoković tako do početka turnira u Indijan Velsu bio tek 154. teniser sveta po zaradi u 2022. godini.
BONUS VIDEO:
Đoković se vratio u Srbiju: Sa OVIM čovekom se odmah našao po dolasku u Beograd! (VIDEO)







Mora da zna da nemoze protiv cijelog svijeta tuzno je kad neko sam sebe unistava kad pogledas Nadala sta radi kako se bori za svaki turnir skidaju mu kapu svi