Nathov gol glavom nije spasio Partizan: Crno-beli poraženi “kao pioniri” od Dinama iz Moskve!

Crno-beli se polako bliže kraju priprema u turskom Beleku

Fudbaleri Partizana odigrali su još jedan kontrolni meč u turskom Beleku. Ovog puta, izabranicima Aleksandra Stanojevića na megdan je izašao moskovski Dinamo, a konačan ishod bio je remi. Rezultat – 1:2.

Dinamo je već od petog minuta poveo. Fomin je izveo slobodan udarac sa oko 20 metara po sredini gola, lopta je udarila u stativu i završila u mreži Partizana. Izuzetno loše je bio postavljen živi zid.

Međutim, 60 minuta kasnije, postavljen je konačan rezultat. Posle kornera Igor Vujačić je pogodio prečku, lopta se odbila do Bibarsa Natha koji je glavom sproveo loptu u mrežu. Njemu se baš retko dešava da postigne baš takve pogotke.

Nažalost po crno-bele, konačan rezultat postavio je Vladimir Galkin u 87. minutu. Fomin je izveo korner, Galkin zahvatio loptu sa ivice šesnaesterca, a Popović je bio nemoćan.

Prekidi su zaista najveća boljka crno-belih, i to defanziva. Kad je ofanziva u pitanju, situacija nije toliko frapantna.

Posle meča, vidno nezadovoljan je bio trener crno-belih načinom na koji je njegov tim ostao “bez ičega” posle ove utakmice, pa je Stanojević čak i rekao da su njegovi igrači igrali poput “pionira”.

Partizan je u prethodna dva pripremna meča pobedio makedonski Tikveš sa 2:1, dok je poražen od turskog Bašakšehira (0:1).

Naredni pripremni meč Partizan igra u subotu protiv gruzijskog Dinama iz Batumija.