“Milo je već ubio mnogo ljudi, sada hoće i Vučića”: Šešelj ŠOKIRAO informacijama u jutarnjem programu

Vojislav Šešelj iznenadio celu Srbiju

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen

Predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj, gostujući u jutarnjem programu na Tv “Prva” tvrdi da je predsednik Crne Gore Milo Đukanović stoji iza planiranja atentata na predsednika Srbije Aleksandra Vučića.

Šešelj je rekao da je Milo Đukanović već naručivao ubistva i da je tako ubijen hrvatski novinar Ivo Pukanić.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Takođe, lider radikala tkrio je i da od svog izvora iz Crne Gore ima informaciju da je Milo Đukanović, za Novu godinu, pod dejstvom narkotika rekao da dok ima moć u rukama, da će sve učiniti da likvidira Vučića.

– To je meni dojavio čovek koji je bio lično prisutan – izjavio je Vojislav Šešelj za jutarnji program TV Prva.

Govoreći o motivu koji ima predsednik Crne Gore, Vojislav Šešelj kaže da Đukanović neargumentovano i bez dokaza smatra da je Vučić oborio DPS sa vlasti podrškom srpskim strankama u Crnoj Gori.

Predsednik SRS kaže da Vučić ne sme da pokaže strah, ali da mora da vodi računa o svojoj bezbednosti.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar