Radonjić saopštio loše vesti: Povreda je teže prirode, ne znamo koliko će biti van terena

Zadovoljan je partijom Erona Vajta

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Pedja Milosavljevic/STARSPORT

Košarkaši Crvene zvezde savladali su Borac iz Čačka ubedljviim rezultatom 109:62 i tako zadržali prvo mesto u ABA ligi.

Nakon meča trener crveno-belih Dejan Radonjić dao je izjavu, koja se neće svideti navijačima srpskog i jadranskog šampiona:

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

“Mislim da smo odigrali utakmicu sa dobrim pristupom. Od početka smo nametnuli ritam i imali kontrolu. U drugom delu smo uspeli da to još podignemo i držimo kontrolu meča, što nam je jako značajno posle ovih utakmica u žestokom rasporedu. Sutra nove obaveze, nove pripreme. Razmišljanja moraju da idu ka sledećem meču”, rekao je Radonjić.

Što se tiče povreda, novost je da pauza čeka i Dobrića. Nešto duže od očekivanog će van stroja biti i Davidovac.

“Dobrić je bio na pregledu, nije mogao da igra. Videćemo koji je stepen te povrede, izgleda da nije ozbiljno, ali videćemo koliko će propustiti. To je posledica zadnjeg meča. U pitanju je rame. Postoji opterećenje zbog kojeg je morao da miruje. Davidovcu sledi pauza koja je za nas u ovakvom rasporedu duga. Koliko će biti potrebno vremena da se vrati u trenažni proces, videćemo tek. Sigurno ne tako brzo kao što smo svi priželjkivali da bude”.

Prvi put smo na zvaničnim mečevima videli Erona Vajta u ozbiljnoj ulozi, a rezultat je bio sjajan.

“Vajt je izašao iz dugačke pauze i nije bio dovoljno spreman. Dobro je što smo u jednom ovakvom meču mogli da ga stavimo u funkciju. Moramo da bude strpljivi i čekamo da ga vidimo u izdanju u kakvom mi želimo, ali to svakako neće biti u periodu u kojem bi voleli”, istakao je trener Crvene zvezde.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar

Izdvojeno za vas