Vatrogasci gase POŽAR u Grockoj! Stanar opisao besanu noć: “Bilo je STRAŠNO, videli smo veliku buktinju”

Požar je izbio u pogonu pekarske industrije "AS" u naselju Begaljica

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju

U požaru koji je noćas oko dva sata izbio u pekarskoj indistruiji “AS” za sada nema ni povređenih, ni poginulih osoba, saznaje Objektiv.rs.

Prema saznanjima našeg portala, vatra je buknula u jednom od pogona gde se nalazi plin, a zatim se proširila na celu zgradu od 800 kvadrata. Na lice mesto je izašlo 30 vatrogasca, koji i sada još gase požar koji tinja.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Stanar Bosanskog naselja u Grockoj prepičao kako je protekla besana noć zbog požara u Grockoj.

– Bilo je strašno. Celu noć nismo spavali, oko dva sata noću čuli smo sirene vatrogasnih kola, a onda smo videli veliku buktinju u pekari koja se samo nekoliko kuća dalje od nas. Strahovali smo da se požar ne proširi do nas, a najugroženija je bila prva kuća do pekare. Svi stanari Bosanskog naselja su izasli napolje uplašeni, a najugroženiji smo bili mi koji se nalazimo u blizini. Iznad pekare se nadvio gusti beli dim koji nas je gušio – ispričao je za Objektiv jedan od stanara Bosanskog naselja u Grockoj.

Kako saznajemo, materijalna šteta koja je nastala u pekarskoj indistruji “AS” je ogromna.

PIŠE: D. ĆURUVIJA

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar