Ode Gunar Solskjer: Nova blamaža užasnog Mančestera, dekica Ranijeri im očitao lekciju!

Solskjer je ovim porazom praktično primoran da napusti mesto trenera

Groznica subotnjeg popodneva zahvatila je Ostrvo.

Fudbaleri Mančester junajteda još jednom su priredili neprijatno iznenađenje svojim navijačima i poraženi su od Votforda rezultatom 4:1 (2:0).

Ole Gunar Solskjer je ovim porazom praktično primoran da napusti mesto trenera, pošto ni nakon reprezentativne pauze nije uspeo da preporodi ekipu.

Votford je u prvom poluvremenu propustio da realizuje čak dva penala, međutim, do kraja prvog dela imao je dva gola viška.

King i Sar doneli su lepu prednost svom timu, koju je ubrzo po nastavku prepolovio Van de Bek.

Megvajer je još jednom pokazao “klasu” i zaradio crveni karton u 69. minutu meča nakon jedne izgubljene lopte.

Sve je rešio Pedro u 92. minutu trećim golom za Votfordom, a da pobeda bude ubedljiva potrudio se Denis u 96. minutu i tako postavio konačnih 4:1 za “stršljenove”.

Sa druge strane, sjajan debi na klupi Aston Vile imao je Stiven Džerard.

Ekipa iz Birmingema slavila je protiv Brajtona rezultatom 2:0 (0:0).

Oba pogotka viđena su u samom finišu meča, a oni su delo Votkinsa u 84. minutu i Mingsa u 88.

Vila je ovim trijumfom došla do 15. pozicije, dok je Brajton ostao na osmom mestu.