Ovo se ne dešava ni na igrici: Bajern izgubio sa 5:0 – ne pamti se ovakva blamaža u 21. veku!

Već od drugog minuta domaćin je poveo golom Konea

Fudbaleri Borusije iz Menhengladbaha, savladali su na svom terenu ekipu Bajerna iz Minhena sa ubedljivih 5:0 u meču šesnaestine finala Kupa Nemačke.

Nije prvi put da je četa Julijana Nagelsmana poražena ove sezone, ali je definitivno prvi put ove sezone bila totalno razbijena

Borusija iz Menhengladbaha je od prvog minuta nagovestila da se Bajern neće dobro provesti na gostovanju u okviru šesnaestine finala kupa i tako je i bilo.

Već od drugog minuta domaćin je poveo golom Konea. Do 21. minuta Borusija je vodila sa velikih 3:0, a dva gola u razmaku od šest minuta postigao je Bensebaini.

Menhengladbah je na poluvreme poneo ubedljivu prednost, ali se očekivao odgovor Bavaraca u drugih 45 minuta. Do toga ipak nije došlo, a čak štaviše, Borusija je postigla još dva gola. Embolo je bio strelac u 51. i 58. minutu za ubedljivih 5:0.

U poslednjih pola sata igre promene rezultata nije bilo, pošto je Menhengladbah bez problema priveo susret kraju i napravio prvorazredno iznenađenje.

Objektiv na licu mesta: Legendarni napadač Partizana poslao jaku poruku bolesnom Radakoviću! (VIDEO)