Obradović govorio o povredi Mura, pa otkrio šta mu se ne sviđa: “Ovo više ne sme da nam se događa”

Partizan će u narednom kolu ABA lige gostovati Ciboni

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Starsportphoto

Košarkaši Partizana pobedili su večeras u Beogradu podgorički Studentski centar sa ubedljivih 79:57, u utakmici trećeg kola ABA lige.

Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je da je zadovoljan igrom svoje ekipe u odbrani u večerašnjem meču protiv Studentskog centra, ali je istakao da crno-beli moraju da ubrzaju igru.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

“Utisci su veoma pozitivni. Mislim da smo igrali veoma ozbiljnu utakmicu. Na takav način smo se i pripremali, sa velikim poštovanjem u odnosu na večerašnjeg protivnika koji je u prethodnom kolu odigrao izvanredno protiv Zadra”, rekao je Obradović na konferenciji za novinare posle utakmice.

“Pokazali su da imaju izuzetno talentovane igrače, da su ekipa koja veoma dobro šutira tri poena, koja razume igru i ono na čemu smo insistirali je da naša odbrana bude na nivou koji je potreban da bismo sprečili njihove kreatore i šutere. Uglavnom smo igrali odbranu dobro. Ono što je evidentno je da moramo da ubrzamo igru. Imali smo 16 aistencija, ali 21 izgubljenu loptu. To nije normalan broj. To je ono na čemu radimo najviše na treninzima, ali za sada to ne deluje onako kako bismo voleli”, rekao je Obradović.

“Nama posle Cibone počinje Evrokup, kada ulazimo u ritam dve utakmice sedmično, to je novo i moramo da vodimo računa o svežini igrača. Upravo iz tog razloga je važno da probamo da igramo sa što više igrača u rotaciji”, dodao je on.

Senku na pobedu Partizana bacila je povreda Dalasa Mura.

“Razgovarao sam s njim, rekao mi je: ‘Biću dobro’. Mislim da neće imati potrebe ni da ide da snima, nadamo se da će biti dobro. Sreća pa sutra imamo slobodan dan, videćemo kako će biti u ponedeljak”, rekao je Obradović.

Partizan će u narednom kolu ABA lige gostovati Ciboni.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar