Slučaj silovanja: Ronaldo platio devojci da ćuti, optužbe se odbacuju?

Manekenka je prvo uzela pare, a potom tužila Portugalca

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Tanjug/AP Photo/Bernat Armangue, File

Fudbaler Mančester Junajteda, Kristijano Ronaldo, mogao bi biti oslobođen svih optužbi za silovanje, koje je protiv njega podnela Ketrin Majorga.

Razlog je taj što je komunikacija na kojoj se temelje optužbe nelegalno objavljena kroz “Football Leaks”, pa je sudija zadužen za slučaj dao preporuku da se optužbe odbace, prenose engleski mediji.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Radi se o komunikaciji između Ronalda i njegovog advokata, koja je poverljiva, pa se na sudu ne može koristiti kao dokaz.

Advokat slavnog Portugalca odbacuje sve optužbe i tvrdi da je Majorga pristala na odnose, ali njena porodica sada traži odštetu u visini do 200 miliona dolara.

Majorga je u razgovoru za nemačke medije optužila zvezdu Junjteda da ju je 13. juna 2009. godine silovao u svom apartmanu u Las Vegasu.

Kako je navela, Ronaldo joj je godinu dana kasnije isplatio 375.000 dolara za ćutanje, ali se ona osam godina kasnije predomislila i odlučila da ga tuži.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar