Majstorija Kostića za pobedu nad Bajernom: Srbin nosio Ajntraht do preokreta protiv velikog šampiona!

Reprezentativac Srbije je bio odličan u trijumfu svoje ekipe

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta su priredili veliko iznenađenje, pošto su na “Alijanc areni” savladali ekipu Bajerna iz Minhena sa 1:2.

Do prednosti su “bavarci” došli u 29. minutu, kada je Robert Levandovski pronašao Leona Gorecku, koji je postigao pogodak.

Ipak, gosti iz Frankfurta nisu hteli da se predaju, a odgovor je stigao posle samo tri minuta od vođstva Bajerna.

Naime, Filip Kostić je izveo izvanredan korner, a najviši u skoku je bio Martin Hintereger, koji je glavom matirao Manuela Nojera.

Iako je višestruki šampion Nemačke pritiskao tokom celog toka utakmice to im nije bilo dovoljno da postignu nov gol, štaviše uspeli su da izgube na kraju.

Nakon jedne kontre Ajntrahta, koju je predvodio Filip Kostić, fudbaleri gostujuće ekipe su prilično konfuzno pokušali da reše situaciju, a lopta je ponovo dospela kod Srbina.

Kostić je ostao sam sa leve strane, ali prilično iskosa što je nepovoljna pozicija za šut. Ipak, on se odvažio uputio snažan šut i postigao pogodak za pobedu svoje ekipe.