Nedeljama u glavi slušao nepodnošljive glasove, pa ušao u avion i učinio groznu stvar (VIDEO)

Za tili čas nastao je haos

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Youtube printscreen/KHON 2

Amerikanac Stiv Sloun Mlađi (32) uhapšen je nakon što je u avionu na letu iz Honolulua napravio potpuni haos.

Stiv je odmah po poletanju aviona počeo da viče u avionu i provocira posadu, da bi jednog od stjuarda, kada mu je prišao, udario u lice.

Stjuardese su momentalno signalizirale pilotu da postupi po protokolu i on je okrenuo avion i vratio se na istu pistu na Havajima odakle je i poleteo.

Prema tvrdnjama očevidaca, razjareni putnik je nakon udaranja stjuarda seo na stolicu kao da se ništa nije dogodilo.

Sloun je u policijskoj stanici rekao da je nedeljama pre leta slušao u glavi nepodnošljive glasove koji su ga naterali da postupi ovako užasno.

Psihijatri su utvrdili da Sloun u ovom momentu nije u stanju da zdravorazumski shvati šta je učinio, pa je poslat na lečenje.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar