Nejmar nije dao Mesiju da postigne gol, Ikardi režirao ludački preokret Parižana u 92. minutu (VIDEO)

Lion nije odoleo

Pari Sen Žermen je nakon velikog preokreta savladao Lion na gostujućem terenu rezultatom 2:1.

Mauro Ikardi je heroj pobede pariskog tima, pošto je postigao pobednosni gol u 92. minutu utakmice.

Lion je vodio sve do 66. minuta kada je Nejmar uspeo da pogodi sa bele tačke i najavi preokret svog tima. Prethodno je Lukas Paketa pogodio za vođstvo Liona, koji nije uspeo da odoli napadima Parižana, za koje je do 75. minuta igrao Lionel Mesi. Deluje da je trebalo da mu Nejmer prepusti izvođenje penala, ali Brazilac nije želeo da pomogne prijatelju.

Argentianc i dalje nije uspeo da se upiše u strelce, a burno je reagovao prilikom zamene, što je obišlo fudbalsku planetu. Kada je delovalo da će meč biti završen bez pobednika, pojavio se spasitelj Ikardi i zatresao je mrežu za pobedu svog tima.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Mesi pobesneo zbog izmene: Leo ljutito pogledao ka Poketinu i iskulirao trenera PSŽ-a (VIDEO)