Kralj se vratio! Ibrahimović “zaledio” Lacio, Sergej nije mogao ništa protiv Milana (VIDEO)

Moglo je da bude još ubedljivije

Fudbaleri Milana savladali su večeras na svom terenu Lacio sa 2:0, u utakmici trećeg kola Serije A i preuzeli prvo mesto na tabeli.

Milan je poveo u 45. minutu kada je strelac bio Rafael Leao, a konačan rezultat postavio je Zlatan Ibrahimović pogotkom u 67. minutu.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

U šestom minutu nadoknade prvog poluvremena fudbaler Milana Frank Kesi promašio je jedanaesterac.

Milan ima sve tri pobede i devet bodova na prvom mestu na tabeli, koliko ima i drugoplasirani Inter.

Posle dve uzastopne pobede na početku prvenstva, Lacio je večeras pretrpeo prvi poraz i zauzima šesto mesto na tabeli sa šest bodova.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Prejaka poruka Novaka! Đokovićev potez pred finale US opena oduševio navijače (FOTO)