Gol Kostića nedovoljan za pobedu Ajntrahta: Štutgart izvukao remi sa igračem manje (VIDEO)

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta i Štutgarta odigrali su nerešeno 1:1 u okviru četvrtog kola Bundeslige.

Prednost domaćima doneo je Filip Kostić, koji je nedavno bio kažnjen pa je meč počeo kao rezerva.

Pošto je pogodak pao u 79. minutu očekivalo se da će to biti dovoljno za pobedu Ajntrahta.

Kada je štoper Štutgarta Anton dobio crveni karton u 82. minutu, izgledalo je da će domaćin rutinski stići do tri boda.

Međutim, igrači Ajntrahta su prerano počeli da slave, a “švabe” su iskoristile ukazanu priliku i dva minuta pre kraja golom Marmuša posle dosta sreće stižu do boda.

Pogledajte:

Kostić razgovarao sa ljudima iz Ajntrahta: Srpski fudbaler dobio novu šansu, ali će biti kažnjen!