Šampion kiksirao u Đenovi: Inter dva puta vodio, ali je Sampdorija uspela da se vrati (VIDEO)

Dosta golova smo videli na prvom meču današnjeg programa u Italiji

Fudbaleri Sampdorije i Intera su u Đenovi odigrali nerešeno 2:2 u okviru trećeg kola italijanske Serije A.

Gosti iz Milana su poveli u 18. minutu fantastičnim pogotkom Federika Dimarka iz slobodnog udarca.

Čekalo se 15 minuta na odgovor Đenovljana, a strelac za prvo izjednačenje domaće ekipe bio je Maja Jošida.

U samoj završnici prvog dela igre Lautaro Martinez donosi novo vođstvo za ekipu Intera.

Konačan rezultat postavlja Tomasu Augeljo na startu drugog poluvremena, kada je fenomenalni pogotkom doneo izjednačenje Sampdoriji.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Navijači bi bili oduševljeni da on dođe: Ako Alegri ne popravi rezultate, Juventus preuzima legenda?