Odvratan potez Ronalda: Udario protivnika pesnicom u lice, a sudija se pravio “mutav” – sramota (VIDEO)

Popuštaju mu živci...

Glavna zvezda Portugala u meču protiv Republike Irske napravio novi potez o kojem će se pričati.

U meču protiv Republike Irske na domaćem terenu su posle prvih 45 minuta imali zaostatak 1:0, Kristijano Ronaldo je prethodno propustio šansu iz penala, a da sve bude gore – udario je i protivničkog igrača.

As Mančester junajteda je bio spreman da posle 15 minuta igre izvede penal koji je sviran u korist Portugala, ali mu je igrač Irske O’Šej prišao i nešto prigovarao.

O’Šej je i malo pomerio loptu, a Ronaldo mu je uzvratio udarcem. I za taj potez nije dobio ni žuti karton, a kamoli nešto više.

Pogledajte:

“Orlovi” pokazali moć: Poker u mreži Katara obećava pred nastavak puta ka Mundijalu!