“Orlovi” pokazali moć: Poker u mreži Katara obećava pred nastavak puta ka Mundijalu!

Sjajna partija naših reprezentativaca

Fudbalska reprezentacija Srbije ubedljivo je savladala Katar u prijateljskom meču – 4:0 (0:0).

Utakmica koja se igrala u Debrecinu, počela je autogolom domaćina već u 2. minutu igre nakon što je Đuričić poslao jednu loptu pred gol Katara.

Na 2:0 povisio je Luka Jović lepim udarcem u 18. minutu.

U nastavku je šansu na golu dobio i novopečeni reprezentativac Mile Svilar, a Dušan Vlahović je svoju ubitačnu seriju golova nastavio i pogotkom protiv Katara u 60. minutu igre.

Tačku na susret stavio je njegov saigrač Nikola Milenković pogotkom glavom nakon kornera u 85. minutu meča.

Na kraju selektor Dragan Stojković mora da bude zadovoljan prikazanom igrom, a već u subotu “Orlove” čeka duel protiv Luksemburga u Beogradu, dok tri dana kasnije igraju u Dablinu protiv Irske, a upravo bi ta utakmica mogla da bude prva meč lopta za odlazak na Mundijal naredne godine.

Sastavi: Piksi dao šansu debitantu, a špic je rezervisan za dvojac od 150 miliona evra!