Šahtjor otišao u Ligu šampiona nestvarnim autogolom Agilara: Sreća pogledala Ukrajince u 114. minutu!

Ludu završnicu smo gledali na stadionu u Harkovu

Fudbaleri Šahtjora iz Donjecka su poslednji učesnici Lige šampiona, pošto su odigrali nerešeno 2:2 u revanšu sa ekipom Monaka.

Nije moglo bolje da krene za ekipu iz Kneževine, pošto je preko Ben Jedera već u 18. minutu gostujuća ekipa došla do prednosti.

Isti igrač dvadesetak minuta kasnije uspeva da udvostruči prednost Monaka, ali to nije bilo dovoljno.

Marlos postiže pogodak u 74. minutu, koji ekipi Šahtjora donosi produžetke ispostaviće se nešto kasnije.

Iako je Monako nastavio da pritiska u nastavku meča, Ukrajnicima se otvorila situcija koju su uz puno sreće uspeli da pretvore u gol.

Mudrik je odlično povukao kontru Šahtjora, a onda pokušao da šutira, nakon čega je Ruben Agilar izblokirao taj udarac. Ipak, umesto da ta lopta završi van terena ona upada u gol veoma loše postavljenog Nubela.

Do kraja je Monako iz očaja pokušavao da postigne pogodak, koji bi im doneo penale, ali svi napadu su bili uzaludni.

Pogledajte:

Zvezdin dželat izbacio zagrebački Dinamo: Šerif po prvi put u Ligi šampiona (VIDEO)