Partizan ubedljiv u Lazarevcu: Rikardo rešetao, Lutovac zabrinuo Stanojevića!

Perfektan skor crno-belih

Nova pobeda Partizana u Superligi Srbije.

Peti uzastopni put su slavili crno-beli, ovoga puta protiv Kolubare u Lazarevcu – 4:0 (2:0).

Aleksandar Lutovac je bio na pravom mestu u pravo vreme u 10. minutu posle kardinalne greške golmana Stanivukovića posle slobodnjaka Miloša Jojića.

Veliki i novi peh za Aleksandra Stanojevića dogodio se u 20. minutu kada se upravo strelac, do tada, jedinog gola, povredio. Uhvatio se za zglob isprva i nije mogao da nastavi meč.

U listu strelaca upisao se i mladi Nikola Terzić golom u 42. minutu meča i tako postigao prvenac u crno-belom dresu.

Drugo poluvreme počelo je pogotkom Partizana. Ovog puta Marković je sjajno proigrao Sejdubu Sumu, a ovaj ispoštovao Rikarda na drugoj strani i bilo je 3:0.

Na naredni gol čekalo se četiri minuta. Nova akcija kroz sredinu terena koji završava ponovo Rikardo i tako se po šesti put upisao u listu strelaca ove sezone.

Uspeo je Partizan bez problema da privede meč kraju i na taj način napravi odličnu uvertiru pred susret sa Santa Klarom.