Zverev se izvinio Novaku: Procurili detalji razgovora sa mreže nakon meča

Đoković ostao bez šanse da se bori za zlato u Tokiju

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: EPA-EFE/RUNGROJ YONGRIT

Prvi reket sveta Novak Đoković poražen je u polufinalu Olimpijskih igara u Tokiju od Aleksandra Zvereva sa 2:1.

Na kraju meča – emotivne scene. Zverev, koji je osvedočeni prijatelj Đokovića, obratio s e srpskom asu na mreži:

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

– Ti si jedan od najboljih igrača svih vremena. Izvini zbog ovoga – rekao je Zverev Novaku, još u suzama posle istorijskog rezultata.

Đoković ima ipak šansu za medalju, u subotu je na programu meč za bronzanu medalju protiv Španca Pabla Karena Buste.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (3)

  1. Klinac pobedi i prvom reketu planete se izvinjava zbog toga. Ko je ovde lud? Da nije možda Beker krivac ya Noletovu sramotu? Ne, nije Beker krivac, kriv je Japan što nema piramide koje daju neophodnu energiju. A da nije možda kriv Vilander,se prepodobrio u poslednje vreme. Sve to treba ispitati. Sigurno će tatica, posle stručne analize, obavestiti svetsku javnost kao i u Srbiji.

    Odgovori

Ostavite komentar