Komentari na vest "Zverev se izvinio Novaku: Procurili detalji razgovora sa mreže nakon meča" (3)

Ostavite komentar

  1. Klinac pobedi i prvom reketu planete se izvinjava zbog toga. Ko je ovde lud? Da nije možda Beker krivac ya Noletovu sramotu? Ne, nije Beker krivac, kriv je Japan što nema piramide koje daju neophodnu energiju. A da nije možda kriv Vilander,se prepodobrio u poslednje vreme. Sve to treba ispitati. Sigurno će tatica, posle stručne analize, obavestiti svetsku javnost kao i u Srbiji.

    Odgovori