NESUGLASICE

Kaća Grujić i Gobelja se POSVAĐALI: Ona mu ODBRUSILA, on se naljutio, pa se obratio njenom tati?

Kako se priča, glavni razlog je vezan za njenu trudnoću

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: ATA images/Antonio Ahel

Već neko vreme priča se o tome da je pevačica Katarina Grujić u drugom stanju, ali ona i njen verenik fudbaler Marko Gobeljić to još uvek kriju od javnosti.

Ipak, kako upućeni tvrde, popularni par nedavno je imao i raspravu jer, navodno, Marko Kaći brani da peva jer smatra da bi trebalo da se odmara.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

-Kaća je još pre tri meseca imala zakazane nastupe, pogotovo na crnogorskom primorju. U međuvremenu je saznala da je u drugom stanju, ali kako nema mučnine i super podnosi rešila je da ne otkazuje nastupe, već dok bude mogla ona će da radi. E, sad, Marku se to nikako ne dopada, pogotovo kako trudnoća odmiče, smatra da treba da odmara i uživa, a ne da radi. Kaća ga ubeđuje da nema razloga da se sekira jer je njoj trudnoća na prvom mestu, i čim oseti da ne može da nastupa, ona će se povući. Ali ne vredi, Marko je baš džangrizav po tom pitanju – rekao je izvor blizak paru za Star.

-Nedavno su opet pokrenuli temu Kaćinih nastupa, i ona mu je baš odbrusila. Objasnila mu je da uglavnom nastupa na otvorenom, da je udaljena od publike, da nije ni prva ni poslednja trudnica koja nastupa i da ne treba više oko toga da razgovaraju. Objasnila mu je da ona najbolje zna šta joj prija, a šta ne. On je bio ljut, čak je i sa Kaćinim tatom pričao koji mu je rekao da se ne brine. Razumljivo je da brine, jer je korona i dalje prisutna, na Kaćine nastupe dolazi mnogo ljudi, ali ona je stvarno od kada je saznala da je trudna objasnila menadžeru da mora da bude distancirana na bini, i da mora da se pazi, što apsolutno svi razumeju – zaključio je izvor za pomenuti medij.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs, Star

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar