Najveći baksuz Superlige: Povređena sva tri golmana, među stative će morati klinac od 17 godina!

U prvom kolu su povređeni bili Ognjen Lukić i Lazar Raičević

Radnički iz Kragujevca nakon prvog kola ima maksimalna 3 boda, slavili su kao srećniji tim u duelu u Lučanima koji je završen rezultatom 0:1 golom Marka Mirića u 97. minutu.

Ipak, nije Mirić jedini junak, veći je Stojan Leković.  Mladi golman je briljirao na ovom meču, branio nemoguće, imao čak 11 odbrana na kraju utakmice, posebno je bio impresivan u drugom poluvremenu.

Nije imao sreće na kraju, povredio se, ali je izdržao na nogama.  Ono što brine Kragujevčane jeste činjenica da neće moći da brani sledeći meč, najverovatnije je u pitanju teža povreda i u ovom trenutku, Kragujevčani nemaju seniorskog golmana koji je 100% spreman.

U prvom kolu su povređeni bili Ognjen Lukić i Lazar Raičević, a sada je i Leković povređen, pa bi na gol mogao 17-godišnji David Spasojević.

“Nisam toliki patriota da mislim o našem fudbalu”: Izjava Stanojevića pred evropski start podelila Srbiju