Spektakl u Gracu bez pobednika: Zvezda remizirala sa Šturmom pred punim stadionom!

Sanogo je skrivio dva jedanaesterca

Fudbaleri Crvene zvezde odigrali su nerešeno protiv Šturma rezultatom 1:1 u poslednjoj utakmici na pripremama u Austriji, pred više od 6.000 navijača.

Crvena zvezda je povela u 11. minutu preko El Fardu Bena. Pobegao je kompletnoj odbrani austrijske ekipe, zaobišao golmana i plasirao loptu u praznu mrežu.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Rezultatom 1:0 u korist crveno – belih je završeno prvo poluvreme.

U 49. minutu dosuđen je penal za Šturm. Nakon prekršaja Babića nad Eboeom, sudija je pokazao na belu tačku. Šutirao je Janšer, ali je Borjan uspeo da odbrani jedanaesterac.

Najbolju priliku za crveno – bele imao je El Fardu Ben koji je posle centaršuta Kataija šutirao glavom i pogodio stativu.

U 80. minutu, iz igre je izašao Milan Borjan a zamenio ga je Zoran Popović. Samo tri minuta kasnije, Sanogo je napravio novi jedanaesterac za ekipu Šturma.

Ovog puta, precizan je bio Kuteišvili koji je postavio konačan rezultat utakmice.

Zvezda je do sada ostvarila tri pobede na pripremama – protiv Grazera (4:0), Arisa (2:1) i Arđesa (3:0) uz današnji remi.

Terzić otkrio: Ohi možda dođe i ovog leta, o odlascima ne želim da pričam!