Hrvatski fudbaler Ivan Perišić, koji je zaražen koronavirusom, rekao je danas da je tužan što neće igrati protiv Španije u osmini finala Evropskog prvenstva i dodao da je siguran da će njegova ekipa odigrati veliku utakmicu.
“Kao što svi već znate, pozitivan sam na korona virus. Hvala svima na porukama podrške. Osećam se dobro, ali sam jako tužan što sutra neću moći da pomognem Hrvatskoj”, napisao je Perišić na Instagramu, prenosi Hina.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
“Uveren sam da će momci na krilima podrške sjajnih navijača odigrati veliku utakmicu. Ko zna, možda zaigram još na ovom Evropskom prvenstvu. Idemo momci”, dodao je krilni igrač milanskog Intera.
Perišić je bio pozitivan na redovnom testiranju na korona virus nakon čega mu je odredjena mera samoizolacije u trajanju od deset dana tokom kojih neće moći da konkuriše za nastupe reprezentacije na Evropskom prvenstvu.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)