Bratski obračun Ronalda i Benzeme: Penal ludnica u derbiju kola, Francuska i Portugal u osmini finala!

Odličan meč u Budimpešti

Francuzi i Portugalci su bratski podelili plen, pa će obe reprezentacije u osminu finala Evropskog prvenstva. Sjajan meč u Budipešti je završen rezultatom 2:2.

U glavnim ulogama su bili Karim Benzema i Kristijano Ronaldo, koji su postigli po dva gola u večerašnjem spektaklu.

Utakmicu su obeležili penali, kojih je čak bio tri. Ronaldo je dva puta pretvorio jedanaesterac u gol, a Benzema jednom.

Krenulo je penalom za Portugal, pošto je Ljoris nokautirao Danila u kazneom prostoru, a Kristijano je bio hirurški precizan. Taman kada su Porutgalci pomislili da idu na odmor sa prednošću, sudija je pokazao novi penal, ali ovoga puta za Francusku.

Karim Benzema je preuzeo odgovornost i lagano matirao Rui Patrisija. Koliko je bilo ludo na samom kraju, toliko je bilo i u nastavku meča. Već nakon dva minuta igre Francuska je došla do potpunog preokreta. Pogba je pronašao Benzemu, a napadač Reala je zatresao mrežu po drugi put.

60. minut meča je doneo treći penal, Ronaldo p je 109. gol kojim je izjednačio rekord Iranca Ali Daija po broju golova za nacionalni tim.

EKSKLUZIVNO! Dripac i ološ s Kosova mi radi o glavi: Intervju Lalatovića koji je zapalio Srbiju! (VIDEO)