Rodžer Federer je pobedom započeo svoje učešće na turniru u Haleu, pošto je savladao kvalifikanta iz Belorusije Ilju Ivaška sa 2:0 u setovima (7:6/ i 7:5).
Iako je nedavno neočekivano odustao od Rolan Garosa i tako propustio duel sa Đokovićem, Federer je danas izašao na teren i pokazao da se polako vraća u prepoznatljivu formu.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Meč sa Belorusom je trajao sat i 36 minuta, u prvom setu se igralo gem za gem, pa je odluka pala u taj-brejku, a isti razvoj događaja i u drugom, sve do poslednjeg gema, kada je Federer konačno stigao do brejka i ujedno do pobede u ovom meču.
Back in the groove ?@rogerfederer gets his grass court season underway with a 7-6 7-5 win over Ivashka in Halle#NoventiOpen pic.twitter.com/ptxScThhhg
— Tennis TV (@TennisTV) June 14, 2021
Federer, koji je na ovom turniru peti nosilac, sada čeka ime rivala u drugom kolu, a to će biti bolji iz duela Hurberta Hurkača i Feliksa Ože-Alijasima.
Kakve reakcije Hrvata na Novakovu titulu: Poklonili se Kralju, a jedna stvar je NESTVARNA! (FOTO)







Komentari (0)